Як переселенці з Донбасу відкривають соціальний бізнес у Дніпрі – Відкритий

Як переселенці з Донбасу відкривають соціальний бізнес у Дніпрі

Про соціальні проєкти та початок підприємництва говорили у пресцентрі телеканалу “Відкритий” з переселенкою із Єнакієво Надією Дементьєвою. 

Початок 2014 – го року став переламним у житті багатьох жителів Донеччини та Луганщини. Перед людьми постав вибір між війною та миром. Більшість залишили своє налагоджене життя, та переїхали до мирних міст.

“Коли почалася війна, я була у декретній відпустці. Чоловік втратив роботу. І нам нічого не залишалося, як зібрати дітей, речі та переїхати в Дніпро. Тут у нас були друзі. Які і допомогли влаштуватися на новому місці”, – розповідає пані Надія.

Маючи трьох дітей та на той час хворого чоловіка, Надія вирішила займатися власною справою та згадала свої вміння швачки. Та почала приймати замовлення з ремонту одягу від переселенців, які також жили у модульному містечку.

“Потім я спробувала себе в різних грантових проєктах, які дали трохи фінансової підтримки. А коли потрапила до Міжнародного соціального проєкту “Я знаю, ти можеш!”, то відчула в собі сили для становлення, як приватного підприємця,” – говорить Надія. 

На проєкті “Я знаю, ти можеш!” Надія отримала необхідні для ведення бізнесу знання та колосальну підтримку від таких же жінок-переселенок.
Наразі Надія Дементьєва зареєструвалась, як приватна підприємиця, отримала обладнання для роботи та шукає співробітників для власного ательє.

“На цьому я зупинятись не збираюсь.  І готую новий соціальний проєкт. Адже відчуваю в собі сили, як для власного розвитку, так і для допомоги іншим людям”, – сказала Надія. 

Теги:

Оцените этот материал: