Як працюватимуть приміські електропоїзди в Дніпрі і області впродовж 2019 року

Сьогодні у медіа-центрі телеканалу «Відкритий» відбулась прес-конференція на тему: «Оновлення приміських електропоїздів та плани роботи «Придніпровської залізниці» на 2019 рік». Про те, як відбувається процес оновлення електротранспорту і чого слід очікувати пасажирам в 2019 році, дізнавались наші журналісти.

Участь в даному заході взяли головний інженер і перший заступник директора регіональної філії Придніпровська залізниця АТ «Укрзалізниця» Сергій Гавриленко, заступник директора регіональної філії з рухомого складу і матеріально-технічного постачання Ігор Черепанов і начальник служби приміських пасажирських сполучень Юрій Савченко.

DSC 2228 2

Гості поділилися статистичними даними стосовно кількості перевезень: впродовж 2018 року в Дніпрі і Дніпропетровській області було транспортовано на приміських поїздах майже 10 000 000 осіб.

«Ми приділяємо значну увагу саме перевезенню пасажирів. Тільки за минулий рік в цілому було перевезено 15 000 000 людей в межах Дніпропетровської, Запорізької і Херсонської областей», — каже Сергій Гавриленко.

Також під час прес-конференції її учасники торкались і питань модернізації наявних електропоїздів, проведенню ремонтних робіт тощо. За словами Юрія Савченка, салони поїздів почали робити максимально наближеними до європейського зразка, а Ігор Черепанов зазначив, що тепер електропоїзди супроводжують бригади прибиральників, чого раніше не було.

DSC 2231

Однак за словами наших гостей є й неприємні випадки: за минулий рік було зареєстровано близько 50 випадків вандалізму. Це стимулює керівництво регіональної філії робити активні кроки до боротьби з крадіями металу і тими, хто наносить графіті на корпус рухомого складу.

Одночасно стало відомо, що пільговими перевезеннями у поїздах міжміського сполучення користується 17 % пасажирів. Це пенсіонери і студенти. Також гості повідомили, що буде продовжуватись боротьба з людьми, які заробляють гроші під час поїздки: музикантами, продавцями продуктів харчування власного виробництва, а також носіями реклами.

Нагадаємо, пільгові квитки на потяги в Україні відтепер можна купити онлайн.

Теги: