Як проходив день виборів Президента України у Дніпрі

Про те, як проходив день виборів, у прес-центрі Відкритого розповів аналітик Громадського руху «Чесно» Антон Філіппов.

Антон Філіппов повідомив про те, що, за даними ЦВК, явка у Дніпропетровській області була найвищою.
Взагалі у підсумку дня можна охарактеризувати вибори як спокійні. Були виявлені деякі порушення: курйози та нетипові ситуації, проте аналітик вважає, що у багатьох випадках на це вплинув людський фактор.

Серед порушень Антон Філіппов назвав спізнення при відкритті виборчої дільниці у школі № 62, коли виникли проблеми із опломбуванням скриньки. Крім того, поліція повідомляла про такі факти порушення як фотографування бюлетенів.

«У школі № 120, у місті Дніпро, є три виборчі дільниці, на одній із них саме виникла така ситуація. Викликали поліцію. Також було у школі № 9 — на виборчу дільницю прийшла людина і помітила, що навпроти її прізвища вже стоїть підпис. На цій же дільниці жіночка сварилася з членами комісії. Вона розповіла, що побачила своє прізвище у списку виборців, де помітила прізвище іншої людини, якої там не мало бути, тобто відомості не оновлювалися», — розповів Антон Філіппов.

Як проходив день виборів Президента України у Дніпрі - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, які документи взяти з собою на дільницю, та чому не варто робити селфі з виборчим бюлетенем.

Теги: