Як репетитори Дніпра готували випускників до ЗНО

 

Карантин вніс свої правки в життя випускників 2020 року. Підготовка до ЗНО стала випробуванням не тільки для учнів, а й для репетиторів. Як готувала своїх учнів до вступу викладачка агнлійської мови Ірина Баданова, дізнаваися в пресцентрі телеканалу «Відкритий».

Спілкування через соцмережі стало нормою для сучасних людей. В умовах карантинних обмежень це рятувало багатьох та давало можливість не втрачати зв’язок з рідними і друзями. Але, якщо говорити про навчання, то ситуація зовсім інша.

«На початку було складно та не звично навчати малят он-лайн. І саме з малими дітьми такий вид навчання не дуже вдало зайшов. А от з більш дорослими, випускниками шкіл, усе вийшло якнайкраще. Хоча для адаптації знадобилося витратити тиждень часу,» — розповідає пані Ірина. 

Як говорить репетиторка, ті. хто хочуть вчитися, будуть це робити за будь-яких умов. Пані Ірина працює з вмотивованими учнями. Саме такі прагнуть знань та мають мотивацію до навчання.

«Зараз у мене 24 учня. Ми займаємося за графіком. Перед карантином могли навчатися по 1 разу на тиждень. А зараз буває і по 2 рази. Адже діти витрачали час на дорогу і це їх втомлювали. Тепер же ми маємо більше часу і їхати нікуди не потрібно,» — говорить пані Ірина. 

Вцілому, викладачка відзначає позитивний результат роботи в он-лайні. І сподівається продовжити працювати з учнями саме в такому форматі. Це економить час та дає можливість зосередитись на навчанні.

«Тим, хто збирається складати ЗНО я хочу сказати одне — вірте в себе. Ніколи не втрачайте віру та йдіть до своєї мети. Вивчити англійську мову за рік складно, тому починайте це робити по можливості, раніше. І тоді результати ваших зусиль не забаряться,» — говорить репертиторка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Под Днепром выпускники сняли трогательный клип о прощании со школой (ВИДЕО)

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,