Як у Дніпрі живуть родини, де є діти з інвалідністю | Відкритий

Як у Дніпрі живуть родини, де є діти з інвалідністю

Як живуть родини, в яких є діти з інвалідністю? Хто і як займається їх соціалізацією. Та про що мірють мами особливих дітей? Говорили в пресцетнрі каналу “Відкритий”.

“Наші діти не можуть навчатися або знаходитися в інтернаті, бо вони мають важкі форми ховороб. Тому ми створили нашу організацію, щоб разом їх соціалізувати  та підтримати батьків”, – говорить голова БО “Серця неспокійні” Людмила Радченко.  

Вже три роки в Дніпрі існує організація “Серца неспокійні”. Її створили мами дітей з інвалідністю, щоб підтримати своїх дітей та себе. Майже 140 дітей та дорослих подорожують Україною, відвідують виставки та займаються хенд-мейдом.

Все це вони роблять для власного розвитку та задоволення. Тяжкі хвороби та обмеженість в рухах не дозволяють часто покидати квартири цим дітям. Проте  це не зупиняє їхніх мам. Раз на тиждень, соціальна служба надає безкоштовний автобус для людей з інвалідністю.

“Одного разу на тиждень дуже мало для наших дітей. Тому ми часто звертаємось по допомогу до волонтерів і меценатів”, –  розповідає мама дитини з інвалдністю Тетяна Расщупкіна. 

Всі клопоти про дітей взяли на себе мами. Організація проводить свята, майстер-класи та екскурсії. Все це підтримує дітей. Вони тягнуться один за одним, розвиваються та навчаються.

“Важливо, щоб і люди не стояли осторонь від проблем особливих дітей. Всіялко підтрмували та не відверталися. Бо вони такі ж члени суспільства, як і всі інші”, – неаголосила Людмила Радченко. 

Теги: