Як уникнути провокацій від російської пропаганди – Відкритий

Як уникнути провокацій від російської пропаганди

Як в Дніпрі протистоять російській пропаганді, розповідав у студії телеканалу “Відкритий”  учасник АТО, громадський активіст Іван Швая.

Дніпро часто називають форпостом України. Адже всього лиш за 250 кілометрів знаходиться лінія фронту. Проте на 6-му році війни у нашому місті досі відбуваються провокації від російської пропаганди.

“Фільми, які мали показувати на кіноасамблеї від московсього патріархату, містять відверто  проросійський зміст. Ми не можемо допустити, щоб в Україні це було можливим. Адже Росія – країна – агресор, країна веде проти нас війну”, – говорить Іван Швая. 

На акції протестів виходять в основному учасники АТО, волонтери та небайдужі до долі країни люди. Проте і держава, за словами Івана, має піклуватися про інформаційну безпеку громадян.

“Нам дуже не вистачає підтримки влади. Центральні канали, які належать олігархам, не ведуть просвітницьку діяльність. Фільми, які знімають в Україні останні останні роки, обмежено виходять в прокат. Тобто всього декілька днів їх показують в кінотеатрах та у незручний для глядачів час. А це все суттєво зменшує активність громадян щодо України”, – розповідає Іван Швая.

Для повноцінного протистояння будь-якій пропаганді важливо, щоб суспільство, ЗМІ та влада, працювали в одному напрямку. Тільки тоді можна створити власну стратегію і власну пропаганду України у світі.

Теги:

Оцените этот материал: