Як ветеранам конфлікту на Сході України навчатися та розвивати свою справу у Дніпрі

Про проєкт підтримки ветеранів конфлікту на Сході України у прес-центрі Відкритого розповіла Алла Кефель — начальниця відділу з питань дерегуляції бізнесу управління з питань інвестиційної діяльності та дерегуляції бізнесу Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

Проєкт для ветеранів бойових дій на Сході України у Дніпропетровській області триває. Він реалізовується за підтримки Міжнародної організації з міграції та Європейського союзу. Його мета — перенести військовий досвід учасників на мирне середовище, допомогти їм відновити чи почати свою справу чи отримати нову спеціалізацію.

«Зараз через проєкт вже пройшли дві навчальні групи, й скоро почнеться захист бізнес-проєктів, які підготували ветерани. Цей проєкт підтримали три області України: Дніпропетровська, Київська та Львівська», — зазначила Алла Кефель.

У нашій області проєкт триватиме до кінця року, проте його хочуть продовжувати й надалі. Також існують плани щодо розширення на інші області України, адже поки що у ньому можуть брати участь ветерани АТО, які проживають на території областей, де він проводиться.

Для того, щоб взяти участь у проєкті, потрібно заповнити анкету за посиланням. Також важливою умовою є наявність документа, який є підтвердженням статусу учасника бойових дій. Відбір учасників відбувається на конкурсній основі. Учасники проєкту мають можливість отримати грант на розвиток власної справи чи на навчання.

Теги: