До Дня міста у Дніпрі відбудеться прем’єра вистави «Діагноз кохання»

«У Дніпровському академічному театрі драми та комедії відбудеться прем’єра вистави «Діагноз кохання» за мотивами п’єси Олексія Арбузова «Старомодна комедія», — про це у прес-центрі Відкритий розповіли директор-художній керівник Дніпровського академічного театру драми та комедії Сергій Мазаний та актори Олександр Мішин та Вікторія Рудавська.
«Вистава «Діагноз кохання» відбудеться у рамках нашого оксамитового сезону, який вже триває: розпочався 20 серпня, а закінчується 22 вересня виставою «Орфей виходить з дому». Це спроба грати в неактивний театральний сезон. Оскільки глядачі завжди ходять на спектаклі, я впевнений, що оксамитовий сезон стане традиційним», — розповідає Сергій Мазаний.

До Дня міста у Дніпрі відбудеться прем’єра вистави «Діагноз кохання» - рис. 1

За словами директора-художнього керівника Дніпровського академічного театру драми та комедії, вистава «Діагноз кохання» відбудеться 13 вересня, фактично в День міста Дніпро. Цей допрем’єрний показ стане подарунком жителям міста та області.

«Вистава відбудеться в експериментальній блакитній залі. Її поставив новий режисер Михайло Коливанов, який має своє креативне бачення. Тема — вічне кохання. Основа п’єси «Старомодна комедія» Олексія Арбузова лишається, але все інше змінено. Введено третій персонаж, хоч п’єса дуетна. Також у героїв дещо змінено вік. Головний меседж вистави — коханню кожний вік відвласний. А ще ми говоримо двома мовами», — розповідає Вікторія Рудавська.

 

«Я граю роль Родіона Миколайовича — головного лікаря. Він давно втратив свою дружину, яку кохав. Після його навіть почали називати жінконенависником. Але зустріч з дещо навіженою жінкою, яка не схожа на інших, але вміє підібрати точні слова, стала роковою для Родіона Миколайовича. Він почав про неї думати. Потім він оцінив її вчинки та сприйняття світу, як вона відноситься до інших. Це все змусило переоцінити відношення до жінок в цілому, і він закохався, — розповідає Олександр Мішин.

Раніше ми розповідали, чому українських судах затягується розгляд справ щодо корупції.

Теги: