Як ветерани АТО отримують гранти: досвід Дніпропетровщини

Про гранти для ветеранів російсько-української війни говорили з родиною учасника АТО та керівником Управління з питань учасників АТО Наталею Шулікою у пресцентрі каналу «Відкритий».

Учасники війни, які повертаються до мирного життя, не завжди готові починати його заново. Крім проблем зі здоров’ям, існує проблема працевлаштування.

«Якщо б ми поверталися на старі роботи, це б суттєво знизило рівень відповідальності. Ми з моєю родино вирішили створювати щось своє. Для цього я почав працювати з коучем та психологом. І виявилося. що те, що я колись вважав неможливим, тепер досягається, варто тільки докласти зусиль,» — розповідає ветеран АТО Олексій Гурінов. 

DSC 0189

 

«Дніпропетровська ОДА і відділ з питань АТО постійно піклуються про ветеранів війни. Тому ми весь час шукаємо для них курси, тренінги, роботу. Адже підтримка воїнам так необхідна. Проєкти та гранти, які ми знаходимо для військових — це можливість для них почати власний бізнес і стати незалежними,» — говорить Наталія Шуліка.

Останній проєкт, який пройшов за підтримки Дніпропетровської ОДА допоміг ветереанам отримати необхідне обладнання для їхнього бізнесу. Олексій та Юлія Гурінови планують відкрити салон краси. Але перед участю в проєкті, Юлія проходила курси влашним коштом.

DSC 0209

«Спочатку я мала навчитися робити манікюр і педікюр, а вже потім Олексій подав заявку на грант. Ми збираємось працювати в Україні. Таким чином, знімюємо на краще своє життя і життя наших співгромадян», — сказала Юлія Гурінова. 

DSC 0184

 

Проєкт пройшов у Дніпропетровській, Львівській та Київській областях. Та охопив близько 500 учасників російсько-української війни.

 

 

Теги: