Як жінки-переселенки в Дніпрі вчилися створювати власний бізнес

У Дніпрі відбувся підсумковий круглий стіл соціального проєкту для жінок-переселенок «Я знаю, ти можеш». Про сам проєкт та його учасниць говорили у пресцентрі каналу «Відкритий» з менеджеркою Оленою Танасійчук та керівником ГО «Eleos-Ukraine» Сергієм Дмитрієвим. 

«Проєкт «Я знаю, ти можеш!» покликаний підтримати жінок-переселенок з Донецької, Луганської областей та АР Крим, які постраждали внаслідок окупації Криму та військового конфлікту в Україні», — розповідає менеджерка проєкту Олена Танасійчук. 

Як жінки-переселенки в Дніпрі вчилися створювати власний бізнес - рис. 1

Громадська організація «Eleos-Ukraine» у партнерстві з   KWB  та за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt запросили до участі у проєкті 45 жінок (ВПО), 9 успішних наставниць, які пройшли свій шлях до успіху та стали фінансово незалежними, найкращих тренерів з Німеччини та України.

«Нам було важливо допомогти жінкам-переселенкам не тільки навчитися, як створювати бізнес, а й дати можливість повірити в себе, » — говорить Сергій Дмитрієв. 

Учасниці проєкту «Я знаю, ти можеш!» пройшли навчання з «Основ менторингу», «Відкриття та розвитку власної справи» та «Формування психологічної стійкості».  Після чого жінки зайнялися написанням власних бізнес-ідей.

За результатами захисту 9-ти  бізнес —  проєктів,  учасниць було премійовано закупівлею мінімально необхідного для відкриття бізнесу обладнання.

«Кожен проєкт має соціальну складову. Що підкреслює готовність жінок-переселенок не тільки самим ставати фінансово незалежними, а й бажання розвивати нашу країну», — сказала Олена Танасійчук. 

Теги: