Як жінки-переселенки в Дніпрі вчилися створювати власний бізнес | Відкритий

Як жінки-переселенки в Дніпрі вчилися створювати власний бізнес

У Дніпрі відбувся підсумковий круглий стіл соціального проєкту для жінок-переселенок “Я знаю, ти можеш”. Про сам проєкт та його учасниць говорили у пресцентрі каналу “Відкритий” з менеджеркою Оленою Танасійчук та керівником ГО “Eleos-Ukraine” Сергієм Дмитрієвим. 

“Проєкт “Я знаю, ти можеш!” покликаний підтримати жінок-переселенок з Донецької, Луганської областей та АР Крим, які постраждали внаслідок окупації Криму та військового конфлікту в Україні”, – розповідає менеджерка проєкту Олена Танасійчук. 

Громадська організація “Eleos-Ukraine” у партнерстві з   KWB  та за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt запросили до участі у проєкті 45 жінок (ВПО), 9 успішних наставниць, які пройшли свій шлях до успіху та стали фінансово незалежними, найкращих тренерів з Німеччини та України.

“Нам було важливо допомогти жінкам-переселенкам не тільки навчитися, як створювати бізнес, а й дати можливість повірити в себе, ” – говорить Сергій Дмитрієв. 

Учасниці проєкту “Я знаю, ти можеш!” пройшли навчання з “Основ менторингу”, “Відкриття та розвитку власної справи” та “Формування психологічної стійкості”.  Після чого жінки зайнялися написанням власних бізнес-ідей.

За результатами захисту 9-ти  бізнес –  проєктів,  учасниць було премійовано закупівлею мінімально необхідного для відкриття бізнесу обладнання.

“Кожен проєкт має соціальну складову. Що підкреслює готовність жінок-переселенок не тільки самим ставати фінансово незалежними, а й бажання розвивати нашу країну”, – сказала Олена Танасійчук. 

Теги: