Які іграшки покладуть під ялинку дітям цього року

В іграшкових магазинах міста вже почався передноворічний ажіотаж. Що постачальники та виробники дитячих іграшок пропонують перед новим роком? Розповів у студії пресцентру каналу «Відкритий»президент Української Асоціації індустрії іграшок Павло Овчинніков. 

Виробники іграшок завжди були помічниками святого Миколая та Діда Мороза. Тому щороку готують нові іграшки для малечі. Щоб батьки могли покласти під ялинку щось цікаве  своїм дітям.

«Сьогодні в тренді розвиваючі та креативні іграшки. У сучасних батьків не завжди вистачає часу на своїх дітей. Тому я раджу купувати ті ігри та іграшки, якими можна гратися всією родиною. Це неабияк зблизить усіх членів родини,» — говорить Павло Овчинніков. 

pasha

Є іграшки, які купують навіть дорослі. Це і колекційні фігурки, і інтерактивні ігри. Виробники піклуються про здоров’я та безпеку дітей, використовуючи тільки найкращі матеріали для іграшок.  А постачальники  радять купувати подарунки дітям в мережевих магазинах та цікавитись наявністю сертифікатів якості. В яких має бути зазначено адресу постачальника, номер телефону та всі дані про виробника.

«Хибною є думка, що відволікти дітей від гаджетів неможливо. Існують ігри, які поєднують смартфон та  іграшки.  Елементарно завантажена програма в телефон, трохи креативності і ваша дитина створює анімаційний фільм,»- розповідає Павло Овчинніков. 

Отже, ринок товарів для дітей пропонує іграшки на будь-який смак. Головне, пам’ятати, що подарунок має бути корисний та від душі.

 

 

 

 

Теги: