Яким має бути справедливий суд: дніпряни готують рекомендації

Дніпряни готують рекомендації до судової та антикорупційної реформи. Про це в інтерв’ю Відкритому говорили з комунікаційним координатором Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Дніпрі, громадським активістом Дмитром Твердохлібом.

Серію всеукраїнських зустрічей навколо “Антикорупційної стратегії на 2020-2024: “Справедливий Суд”, що були організовані у вересні-жовтні 2020 року, продовжують онлайн-обговорення у Дніпрі.

«Темою судової та антикорупційної реформи зараз цікавляться не багато дніпрян, бо тема досить складна. Однак ті учасники, які приєднались до обговорення, висловили свої думки та надали  рекомендації щодо стратегії загалом та її подальшого впровадження через розробку нормативно-правових актів та законопроєктів. Ці рекомендації вже проаналізовані експертами і будуть передані Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики», — розповідає ДмитроТвердохліб.

Також говорили про місію ініціативи «Активна Громада» досягти добробуту через демократичний розвиток громад України та про залучання громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Посол Афганістану після відвідування Музею АТО підтримав Україну

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,