Яким обіцяє бути рік Щура | Відкритий

Яким обіцяє бути рік Щура

Що українцям принесе наступний рік Металевого Щура? Чи можна одружуватись цього року і коли починати думати про дітей? Говорили у пресцентрі каналу “Відкритий” зі спеціалісткою з китайської метафізики Софією Пепеніною. 

Найближчі місяці мають бути найкращими для кожного українця. Вірять вони в гороскоп або ні. Проте спеціалісти з китайської метафізики дають оптимістичний прогноз для України.

“Рік білого Металевого Щура має врівноважити конфлікти на сході країни. Звісно, багато залежить від людей, які приймають важливі рішення, але є всі шанси зменшити напруження в зоні бойових дій,” – говорить Софія Пепеніна. 

Важким політично  буде травень. Це час, коли українці будуть відповідати за свої вчинки, як політичні так і особисті. А от період з 7 – го  червня по 7-ме липня, це період, в який вступає в силу щур, обіцяє бути найскладнішим в році.  У цей період буде багато затемнень  та можливі катаклізми.

“Радимо брати відпустку і тікати з насидженого міста на відпочинок. Якщо ж у вас виникають конфлікти вдома, то краще ходити на роботу і запастися заспокійливими”, – застерігає астрологиня. 

Також 2020 – й рік сприятливий для створення родини та зачаття дітей. Якраз починати думати про нащадків радять в серпні. А от стосунки, які зародяться на роботі, будуть вдалими та довгостроковими.

В цілому рік має бути спокійним та продуктивним для кожного знаку зодіаку. Проте не варто забувати, що над власним щастям потрібно працювати!

 

Теги:

Оцените этот материал: