Яку допомогу отримали військові та їхні родини від міськради Дніпра

Дніпровські війські отримали допомогу від Департаменту соцполітики міськради. Про результати роботи у 2019-му році розповіла заступниця директора департаменту Юлія Дмитрова у студії каналу «Відкритий».

«Департамент всебічно підтримує тих, хто повернувся з війни, а також родини загиблих, дітей учасників АТО.  Цей рік був роком великих втрат для Дніпра. Тому ми отримали дофінансування на витрати департаменту, щоб покрити витрати на поховання героїв та надати допомогу їхнім родинам», — розказала Юлія Дмитрова. 

yul

У 2019 році за програмою»Родина героя» виділено понад 30 млн грн. Це одноразова матеріальна допомога сім’ям військовослужбовців, які загинули в зоні АТО; оплата витрат пов’язаних з похованням осіб, які брали участь у АТО/ООС; адресна допомога на лікування та придбання ліків військовим.

«Також департамент не залишає без уваги дітей військовослужбовців. До всіх свят малюки отримують подарунки», — зазначає пані Юлія.

На сьогодні у єдиному Державному реєстрі пільговиків зареєстровано майже 6 тис. учасників АТО із Дніпра, 237 з них мають статус інвалідів війни.

Теги: