Єноти правлять світом: Патрік, що має профіль в соцмережах

Про те, як єнот Патрік зарєструвався в соцмережах, говорили у пресцентрі телеканалу «Відкритий» з самим єнотом та його власницею Наталією. 

Вісім тисяч підписників в іnstagram, розповіді про власне життя. Постійні зустрічі та безтурботний відпочинок — це все єнот Патрік. Тварина, яка підкорює серця дітей та дорослих.

«Коли ми не публікуємо фото чи відео, підписники Патріка починають хвилюватися. Пишуть чи не захворів наш єнотик,» — розповідає пані Наталя.

Єноти правлять світом: Патрік, що має профіль в соцмережах - рис. 1

Наталія забрала Патріка у людей з Харкова. Власники тварини не розрахували свої сили. Адже догляд за єнотами має бути досить прискіпливим. Це і харчування — морепродукти, перепелине м’ясо, і умови життя — окрема кімната або вольєр.

«Єноти часто хворіють. Тому ми робимо йому щеплення від різних хвороб. Хоч щеплень для єнотів немає, ми користуємось вакцинами для котів і собак,» — говорить пані Наталія.

Єноти правлять світом: Патрік, що має профіль в соцмережах - рис. 2

Патрік відвідує дитячі лікані. Для малечі це не просто розвага. Це певна терапія. Тварника дуже любить гратися з дітками. Що приносить їм радість та гарний настрій.

«Я хочу застерігти людей, які беруть диких тварин та й будь-яких тварин до себе додому. Вивчайте спочатку все про тварину, читайте. Що не викидати їх потім і не віддавати іншим людям. Адже для друзів наших менших — стрес бути поза природою. А тут ще й люди недобре себе поводять,» — сказала Наталія. 

Патрік в домі Наталії господар. Він охороняє свою територію. Проте і побешекетувати також полюбляє. Характер єнота норовливий. Але, коли він оточений піклуванням та любов’ю, то у відповідь можна отримати море ніжності та ласки.

І цю ласку на собі відчули журналісти каналу «Відкритий». Єнот нікого не залишив без уваги та своєї чарівної посмішки.

Теги: