Забавки російської влади: чим це загрожує Україні – Відкритий

Забавки російської влади: чим це загрожує Україні

Зміни у російській владній верхівці та як це відгукнеться в Україні? Про це говорили у пресцентрі каналу “Відкритий” з політичним оглядачем Юрієм Райхелем. 

Поки українців віртуально потрясає коронавірус, у сусідній країні відбуваються значно цікавіші процеси. Процеси, які тісно пов’язані з нашої країною. Адже РФ не полишає імперських зазіхань щодо України.

“Зараз в Росії відбувається транзит влади. Тобто Путін намагається визначитися, як далі керуватиме країною. Бо після 2024-го року він за законом вже не може бути президентом”, –  розповідає Юрій Райхель. 

Серед версій, які розглядають політологи – президент РФ планує об’єднати Росію, Білорусь та Україну. Для цього і відбуваються зміни у політичні верхівці.

“Росія багато втратила через санкції та теплу зиму. Постачання газу значно скоротилося. Тому новий очільник уряду був обраний не випадково. Він зібрав команду технократів, які мають наповнити федеральну казну”, – говорить політолог.

Україну очікує складний період. Багато залежатиме від влади. На скільки нинішні очільники держави готові тримати удар і відстоювати національні інтереси – залежить чи ввійде країна до омріяного Путіним союзу.

“Наразі, все схоже на те, що російська влада буде розігрувати молдавський сценарій. Коли скуповувались місцеві олігархи. А також була спроба повернути Молдові окуповане Придністров’я. В Україні і без того багато олігархів, які схильні до Москви. Проте є армія та, сподіваюся, політична воля державників”, – сказав Юрій Райхель.

 

Теги:

Оцените этот материал: