Заборгованість за «комуналку» та аліменти: скільки завинили та сплатили дніпряни у 2020 році

У пресцентрі Відкритого керівник Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Іван Легостаєв розповів про основні досягнення та новації в роботі органів державної виконавчої служби Дніпропетровської області.

Завдяки діям державних виконавців з початку 2020 року було стягнуто:

  • 883,7 млн грн аліментних платежів;
  • 83,4 млн грн заборгованості по заробітній платі;
  • 195 млн грн на користь бюджету;
  • майже 65 млн грн виконавчого збору.

З метою виявлення майна боржника, державні виконавці взаємодіють з правоохоронними органами нашого регіону та міською радою. Ефективно працює система «Гарпун», завдяки якій виявляється та затримується транспорт боржників, які знаходяться в розшуку.

«Гарні результати роботи досягнені завдяки системі відеоспостереження  «Безпечне місто», яка відстежує місце знаходження транспортного засобу», — зазначає Іван Легостаєв.

DSC 4425

У зв’язку за карантином Державна виконавча служба Дніпропетровської області почала працювати в онлайн-режимі.

«Найпопулярніші запити дніпрян – це різноманітні довідки щодо стану виконавчого впровадження або заборгованості по сплаті аліментних платіжів, або щодо розміру, який стягується. Всі ці довідки можна замовити в онлайн-режимі та отримати їх не звертаючись особисто до Державної виконавчої служби», — додає Іван.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре стартовало 2-е заседание первой сессии городского совета | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,