Збираєтеся придбати житло. Чим здивує ринок нерухомості? | Відкритий

Збираєтеся придбати житло. Чим здивує ринок нерухомості?

Які зміни відбудуться на ринку нерухомості України? Чи зможуть дніпряни придбати житло у 2020-му році? Говорили зі спеціалістами з нерухомості у пресцентрі каналу “Відкритий”

Спеціалісти з продажу нерухомого майна позитивно налаштовані на початок 2020-го року. Зміни у законодавстві впливають на ринок житла. Завдяки нормативним документам зменшуються маніпуляції, ринок стає прозорішим.

“Завдяки новому законодавству, спостерігається тенденція до зменшення рейдерства. Тепер українці можуть не хвилюватися про те, що їхнє житло за документами може бути переоформлене без їх відома,” – розповідає нотаріус Юлія Солошенко. 

Також,  з нового року будь – хто зможе безкоштовно отримати інформацію про вартість нерухомого майна. Що значно спрощує життя та зберігає гроші.  Сьогодні за подібну  інформацію українці сплачують від 1800 гривень.

“Беручи кредит на житло у банку, теж можна не перейматися. Головне, це робити з гривнею. Тоді курс валют не вплине на вартість майна”, – розповідає директор відділення банку Костянтин Пилипчук. 

Експерти з нерухомості радять вкладати кошти в житло. Проте застерігають продумувати кожен крок і обирати надійних партнерів. А зміни у законодавстві мають сприяти купівлі та продажу нерухомого майна.

 

 

Теги:

Оцените этот материал: