Збитого у Дніпрі чоловіка поховали як невідомого — 8 місяців мати шукає правосуддя

«Загиблого під колесами авто чоловіка поховали як невідомого. Після впізнання сина мати вимагає справедливого суду», — про це у прес-центрі Відкритий розповіли мати загиблого Олена Жукова та адвокат-представник потерпілої Вадим Орел.

Збитого у Дніпрі чоловіка поховали як невідомого — 8 місяців мати шукає правосуддя - рис. 1

«Увечері 20 жовтня 2018 року мій син Артем Шевченко не повернувся додому. Його не було і наступного дня. Телефон не відповідав, і я дуже хвилювалася. Адже син завжди попереджав, якщо затримувався або не приходив додому. Спочатку розшукувала Артема самотужки — по родичам, друзям і колегам. Телефонувала у лікарні та морги. Після вирішила написати заяву до поліції. Але результату не було», — розповідає Олена Жукова.

За словами матері Артема Шевченко, інформація з’явилася аж 18 грудня. 20 жовтня 2018 року на Запорізькому шосе Артема збив Porsche Cayenne. Чоловік отримав відкриту черепно-мозкову травму, відкритий перелом ноги, йому переламало усі кістки. Від отриманих травм потерпілий помер на місці. Тіло декілька днів знаходилося в морзі, а потім чоловіка поховали як невідомого на кладовищі Діївки. І це незважаючи на те, що заява про зникнення вже була в поліції.

«До сьогодні водієві не винесено підозри. Думаю, що слідство навмисно затягується… Подавала слідчому клопотання на проведення слідчих дій. Але реакції не отримала, хоча зі сторони прокуратури теж були звернення на проведення додаткових слідчих дій. Мені надали відповідь, що справа на судмедекспертизі і її не можна забрати. Також я подавала скаргу до суду щодо бездіяльності слідчого і просила зобов’язати його негайно розглянути клопотання про проведення слідчих дій. 4 квітня мою скаргу постановили задовольнити частково і зобов’язати слідчого розглянути клопотання. Але по цей час ніяких змін не відбувається. 27 червня відбулося засідання суду, який постановив повернути авто власнику без зняття предмета з арешту. Адже на момент ДТП за кермом сиділа інша особа. Це кінцеве рішення. Я хвилююся, що з авто щось станеться і подальше слідство буде неможливим. Здається, що в цьому є чиясь зацікавленість», — говорить Олена Жукова.

«Є декілька дійсно дивних фактів. Перший – чому протягом двох місяців помилялася поліція? Адже представники правоохоронних органів були присутні на ДТП, там також була і швидка допомога. Після від загиблого відбиралися зразки. Другий — підозри до сих пір нікому не пред’явлені. Третій — передача авто власнику. Адже, до того моменту, поки не відбудеться процесуальне вирішення ситуації, передавати речовий доказ не можна», — стверджує Вадим Орел.

Раніше ми розповідали, що в результаті шквалу в Дніпрі постраждало дві людини.

Теги: