Збройні Сили України відзначають своє свято

Якими було раніше і яким стало наше військо сьогодні? Чого не вистачає збройним силам України?  Говорили у пресцентрі каналу «Відкритий».

Бути військовим почесно та відповідально. Однострій, берці, автомат — це далеко не всі атрибути військової людини.

«Є такі поняття, як честь мундира та відповідальність. Бойовий дух та сміливість. Все це — наша армія», — говорить капелан ЗСУ отець Мар’ян. 

«Більше ніж 20 — ти  років нашу армію знищували буквально по шматочках. У 2014-му році особистий склад налічував близько 6 тисяч осіб» — зазначає учасник бойових дій, боєць ЗСУ Владислав Сологуб. 

Сьогодні ситуація змінюється на краще. Ми маємо боєздатну армію, яка навчилася боронити свою країну. Гарне забезпечення та прагнення змін до стандартів НАТО.

«Звісно, нам ще далеко до кращих армій світу — ізраїльської або американської. Проте ми зробили величезний прорив вперед. Хоча досі дуже заважає бюрократія та тяганина, які уповільнюють процес якісних змін», — сказав учасник АТО Євген Перетятько. 

Хай там як, ми пишаємося нашими військовими — хлопцями та дівчатами. Адже взуваючи берці та однострій, вони стають на варту нашого спокою.

zsu

Теги: