Жіноче здоров’я: як зберегти націю | Відкритий

Жіноче здоров’я: як зберегти націю

Про те, як жінкам зберегти своє здоров’я та чому важливо вміти розслаблятися, говорили у пресцентрі каналу “Відкритий” зі спеціалісткою з жіночого здоров’я Наталією Тимошенко. 

Так склалося, що на жінку покладено безліч задач та функцій. Жінки організовують побут, піклуються про родину, виконують професійні задачі.

“Приблизно 80-85 відсотків жінок займаються вихованням дітей. Переважна більшість вихователів у дитячих садочках та школах – жінки. Тому і формування світогляду майбутнього покоління залежить від жінок,” – говорить Наталія Тимошенко. 

Щоб зберегти своє жіноче здоров’я фахівці радять більше рухатися, займатися спортом. Важливо вміти розслаблятись. А також краще попередити жіночі хвороби, ніж потім довго їх лікувати.

“У жінки в голові весь час купа думок, виконаних та недовиконаних задач. Саме тому потрібно вчитися відсікати усе зайве, відпочивати та занурюватися в себе. Відвідувати заняття з йоги, медитації. Та основне – системно робити вправи для м’язів тазового дна”, – розповідає пані Наталія. 

Також спеціалісти з жіночого здоров’я радять не носити важких пакетів, уникати сильних фізичних навантажень.

 

“Коли жінки ходять до тренажерного залу, вони забувають, що підіймаючи тяжкі гантелі, їхні м’язи слабшають. Це призводить до мікротріщин і як наслідок, до серйозних інтимних проблем”, – сказала Наталія Тимошенко. 

Теги: