Жіноче здоров’я: як зберегти націю

Про те, як жінкам зберегти своє здоров’я та чому важливо вміти розслаблятися, говорили у пресцентрі каналу «Відкритий» зі спеціалісткою з жіночого здоров’я Наталією Тимошенко. 

Так склалося, що на жінку покладено безліч задач та функцій. Жінки організовують побут, піклуються про родину, виконують професійні задачі.

«Приблизно 80-85 відсотків жінок займаються вихованням дітей. Переважна більшість вихователів у дитячих садочках та школах — жінки. Тому і формування світогляду майбутнього покоління залежить від жінок,» — говорить Наталія Тимошенко. 

Жіноче здоров'я: як зберегти націю - рис. 1

Щоб зберегти своє жіноче здоров’я фахівці радять більше рухатися, займатися спортом. Важливо вміти розслаблятись. А також краще попередити жіночі хвороби, ніж потім довго їх лікувати.

«У жінки в голові весь час купа думок, виконаних та недовиконаних задач. Саме тому потрібно вчитися відсікати усе зайве, відпочивати та занурюватися в себе. Відвідувати заняття з йоги, медитації. Та основне — системно робити вправи для м’язів тазового дна», — розповідає пані Наталія. 

Також спеціалісти з жіночого здоров’я радять не носити важких пакетів, уникати сильних фізичних навантажень.

Жіноче здоров'я: як зберегти націю - рис. 2

 

«Коли жінки ходять до тренажерного залу, вони забувають, що підіймаючи тяжкі гантелі, їхні м’язи слабшають. Це призводить до мікротріщин і як наслідок, до серйозних інтимних проблем», — сказала Наталія Тимошенко. 

Теги: