Зима близько: як вберегти шкіру під час холодів

Напередодні  холодів особливого захисту та догляду потребує шкіра. Найбільшими її ворогами в цю пору є вітер, сухість повітря у приміщенні та постійні перепади температури. Як убезпечити шкіру від впливу холодів, у пресцентрі Відкритого розказала докторка медичних наук, професорка кафедри шкіряних та венеричних захворювань Дніпропетровської медакадемії Тетяна Святенко. 

Зокрема, вона порекомендувала збагатити раціон. Проблему сухості шкіри допомагає вирішити збалансована дієта, у якій є риба, зелені овочі, свіжі фрукти і горіхи.

Також слід обмежити вживання кави та алкоголю. Натомість пити якомога більше води

Серед друзів здорової шкіри – прохолодна вода або кімнатної температури.

Не варто й натирати шкіру. Після вмивання її треба  злегка промокнути та нанести живильного крему. Не треба зловживати й пілінгом. Якщо шкіра страждає від сухості, то надмірне відлущування ще більше обезводнить її.

У період холодів не забувайте й про повітря у приміщенні. Центральне опалення знищує вологу не тільки у повітрі, а ще й на обличчі. Варто тільки поставити зволожувач повітря.

Взимку шкіра заслуговує, щоб її зайвий раз побалували. Допомогти пережити шкідливий вплив холодного повітря допоможуть  SPA-процедури, маски  та масаж обличчя.

 

Теги: