Зима буде, але недовго – Відкритий

Зима буде, але недовго

Яким буде останній місяць зими. Та які сюрпризи готує нам погода? Розповідав начальник Дніпропетровського регіонального центру гідрометеорології Василь Гринчак у пресцентрі телеканалу “Відкритий”. 

За даними регіонального центру гідрометеорології на Дніпропетровщину таки завітає зима.

“5-6 лютого внаслідок виходу південно-західного циклону з Балкан, очікуються складні погодні умови”, – розповідає Василь Гринчак.

5 лютого вночі на півдні та заході, вдень на всій території області очікується значний мокрий сніг, налипання мокрого снігу; вдень посилення східного вітру до 15-20 м/с. 6 лютого вночі очікується значний сніг (I рівень небезпеки (жовтий), у східній половині області сильний сніг (II рівень небезпечності (помаранчевий); вдень послаблення опадів до помірних. Сильна хуртовина. Пориви східного вітру 17-22 м/с. На дорогах ожеледиця.

Проте, довго радіти зимовій погоді не доведеться.

“Вже з 9 лютого температура повітря почне підвищуватися. І до 13 лютого вдень очікуємо до +3 градусів”, – сказав Василь Гринчак.

За даними спостережень метеорологів, сніжних та теплих зим українцям очікувати не слід. Отже, ховайте шуби та теплі чоботи. Проліски в січні стають нормою.

Теги:

Оцените этот материал: