ЗНО 2021 у Дніпрі: що треба знати про основну та додаткову сесії

Про формат проведення ЗНО-2021 у Дніпрі та кого допускають до додаткової сесії в інтерв’ю Відкритому розказала директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

Зовнішнє незалежне тестування (ЗНО) в 2021 році має пройти у запланований термін. Однак обов’язково його мають здавати тільки ті, хто в цьому році збирається вступати до університету. Всім учасникам доведеться дотримуватися карантинних заходів безпеки.

«Зараз триває реєстрація на додаткову сесію ЗНО, яка доступна для двох категорій. Перша – це ті, хто не зміг зареєструватися на основну сесію через поважну причину: форс мажорні обставини, хворобу, у разі доглядання за хворою людиною або перебував за кордоном. Для цих людей з 6 до 18 травня відкрита реєстрація. Друга категорія — це ті, хто з поважних причин не зможе бути присутнім на ЗНО. Вони реєструються вже після основної сесії: протягом 3-5 днів треба подати документи до регіонального центру разом з довідкою. Додаткова сесія стартує наприкінці червня», — розказала Марина Горбенко-Хвастунова.

Також говорили про те, що відбувається у разі технічних проблем з боку організаторів, в яких випадках абітурієнта не допускають до тестування та про порушення під час ЗНО.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Що буде на місці історичного кургану в Новоолександрівці?

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,