Активіст Дніпра ініціює громадський рух по організації порядку на дорогах

Кожного дня у Дніпрі водії стикаються з проблемами на дорогах. Найчастіше це пов’язано з невірним розташуванням дорожніх знаків. Громадський активіст Олексій Ткачов завітав до прес-центру Відкритого, щоб розповісти про ідеї з покращення умов руху транспорту у місті. 

IMG 6348

За словами активіста, водії у нашому місті завжди знаходяться у напруженому стані за кермом через стан доріг. Олексій виявив декілька місць, де можна виправити недоліки та поліпшити пересування автомобілів.

Багато дорожніх знаків Дніпра ускладнюють рух транспорту. Деякі з них, що були встановлені на момент ремонту, так і лишаються на місцях, через що водії мають проблеми. Також активіст зауважує, що якість розмітки на дорогах міста також потребує редагування.

Олексій планує створити групу у соціальній мережі, де свідомі громадяни будуть надсилати свої пропозиції щодо покращення умов руху в Дніпрі. При наявності достатньої інформації активісти планують звернутися до влади міста з відповідними листами.

«Якщо люди почнуть приділяти увагу цьому питанню і не стояти осторонь – в нас вийде досягти поліпшення», — каже Олексій.

Нагадаємо, Дніпровський театр естради запрошує на прем’єру мюзиклу.

Теги: