Дніпровський театр естради запрошує на прем’єру мюзиклу

31 березня у Дніпровському театру естради відбудеться прем’єра театралізованого концерту під назвою «Київ — Париж»… Літак мого кохання». До Прес-центру Відкритого завітали керівник та солісти театру, щоб детальніше розповісти про мюзикл. 

Дніпровський театр естради запрошує на прем'єру мюзиклу - рис. 1

Цей мюзикл присвячений безмежним та щирим почуттям. Закохана пара юнаків закінчують школу, і вона їде навчатися до Парижу, а він залишається в Києві. Вони розлучаються, але любов не вмирає. І з плином років герої вирішують зустрітися. Зі сцени прозвучать відомі українські, італійські та французькі пісні про кохання. «Черемшина», «Червона рута», «Два кольори» та багато інших композицій почує глядач у новій обробці. Головною метою цього мюзиклу є популярізація класичної патріотичної естради та залучення молоді до культури та театру.

Сценаристом цієї вистави є керівник театру Артур Балаєв. Він відомий автор багатьох оповідань та повістей, що здобули творчі нагороди.

Дніпровський театр естради був створений у 2016 році. Завдяки цьому відкриттю багато талановитої молоді, які завершили навчання, змогли отримати робочі місця.

Нагадаємо, в Дніпрі святкуватимуть Всесвітній день метеоролога.

Теги: