Де у Дніпрі діти пільгових категорій можуть безкоштовно отримати канцтовари та одяг до школи | Відкритий

Де у Дніпрі діти пільгових категорій можуть безкоштовно отримати канцтовари та одяг до школи

Про організацію шкільного благодійного фестивалю «Своє для своїх» у прес-центрі Відкритого розповіли завідувачка відділу науково-просвітницької роботи ДНІМ Олександра Мурадова, засновниця проєкту «Своє для своїх» Галина Підберезна та партнер проєкту Олексій Кожемяко.

Як розповіла засновниця фестивалю, 31-го серпня 2019 року з 11:00 до 19:00 на музейній площі відбудеться благодійний шкільний ярмарок «Своє для своїх».

«Це можливість долучитися до благодійності та добрих справ, кожному небайдужому поділитися канцтоварами, одягом, взуттям та іграшками», — додала Галина Підберезна.

За словами засновниці фестивалю, всі запрошені діти з малозабезпечених та багатодітних родин, діти з сімей АТО та з сімей переселенців, діти з особливими потребами зможуть безкоштовно отримати канцтовари, одяг або взуття до школи.

«На відвідувачів фестивалю чекає насичена програма від Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького. «Археологічна пісочниця» — пошук археологічних артефактів, «Козацька наука» — вчимося писати чорнилами, як козаки, майстер-клас з бойовою зброєю та багато інших розваг», — розповіла завідувачка відділу науково-просвітницької роботи ДНІМ.

 

Окрім того, на ярмарку буде постійно діяти благодійний аукціон, де гості зможуть придбати будь-яку річ з барахолки та тим самим зробити благодійний внесок у бокс «Біржа благодійності «ДоброДій» і підтримати наш проєкт», — додала Галина Підберезна.

Раніше ми писали, що волонтерка з Дніпра розповіла про враження від участі у столичній «Ході гідності».

Теги:

Оцените этот материал: