Волонтерка з Дніпра розповіла про враження від участі у столичній «Ході гідності»

«Видатних особистостей Дніпра відзначили у Києві з нагоди Дня незалежності України», — про це у прес-центрі Відкритого розповіла волонтерка Анна Бабенко.

«Мене запросили 22-го серпня до Києва з нагоди «Ходи гідності». Сюди приїхали не лише волонтери, а й лікарі, наукові діячі, видатні спортсмени. Репетиція тривала два дні. А 24-го серпня волонтери вишикувалися у білому одязі, військові — в зеленому, а спортсмени — у синьому. Тож, таким чином, якщо дивитися зверху, можна побачити, що ми сформували певний візерунок… Безпосередньо участь у ході надала емоційного заряду. А спілкування з іншими запрошеними надихнуло продовжувати наші добрі справи», — розповідає Анна Бабенко.

Волонтерка з Дніпра розповіла про враження від участі у столичній «Ході гідності» - рис. 1

Анна стала волонтеркою у 2014 році, коли почалася війна і наші бійці на передовій потребували провізії. Зараз жінка опікується пенсіонерами з геріатричного пансіонату. Туди разом з іншими волонтерами вона їздить щодня. Там доглядає за людьми похилого віку, організовує для них екскурсії та влаштовує дні народження. Також Анна вже чотири роки поспіль відправляє дітей із малозабезпечених сімей та з родин бійців АТО до Польщі, Румунії та Болгарії на оздоровлення.

«В Україні таке поняття як волонтер з’явилося з початком війни на Сході України. Сьогодні потрібно розвивати цей напрямок, вчитися бути добрішими один до одного, більше допомагати. Пропоную у школах впровадити такий предмет як волонтерство. І ще маю надію, що восени, як обіцяв Президент України, волонтерські організації будуть визнані офіційним органом, і це згуртує українців ще більше», — додала Анна Бабенко.

Раніше ми розповідали, що вчителі у Дніпрі повинні мати сертифікат на право рятувати учнів до приїзду карети медичної допомоги.

Теги: