Для жителів Дніпра влаштують безкоштовне заняття айкідо та спортивний забіг | Відкритий

Для жителів Дніпра влаштують безкоштовне заняття айкідо та спортивний забіг

«Для жителів Дніпра ми влаштуємо безкоштовне відкрите тренування в рамках проекту «Open Sport Day», — про це у прес-центрі Відкритий розповіли організатори заходу.

«Open Sport Day — це серія відкритих тренувань, на яких кожен бажаючий може безкоштовно позайматися різними видами спорту. Цього разу ми пропонуємо жителям Дніпра спробувати себе в айкідо чи пробігти дистанцію. Мета — популяризація здорового способу життя», — говорить засновник проекту «Open Sport Day» і «Sport Patrol» Микита Васецький.

За словами партнера «Open Sport Day» Олексія Богомола, таким чином міські активісти долучають жителів Дніпра до спорту.

«Наша організація постійно приймає участь в акціях, які популяризують здоровий спосіб життя. За допомогою айкідо ми демонструємо, що здоровий спосіб життя — це легко та доступно для всіх, незалежно від віку та рівня підготовки. Під час відкритого тренування наші інструктори проведуть майстер-клас для бажаючих», — розповідає віце-президент Української Федерації Айкикай Айкідо, президент Всеукраїнської Дитячої Школи Айкідо Олександр Андрейчук.

«Наша команда Tverdokleb Team займається бігом досить давно. До «Open Sport Day» ми приєднуємося вже не вперше. Тож і цього разу пропонуємо разом з нами зробити забіг, — запрошує cпівзасновник команди Tverdokleb Team, учасниця марафону Олена Токова.

 

Відкрите безкоштовне тренування відбудеться 6 червня у сквері Героїв біля фонтану о 8.00. Усі учасники будуть забезпечені водою.

Раніше ми розповідали, що в Україні змінилися правила для євроблях та ввозу міжнародних посилок.

Теги:

Оцените этот материал: