До Дня слов’янської писемності у Дніпрі завершився книжковий конкурс «Dnipro-Book-Fest»

«В День слов’янської писемності і культури Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей розповість про свої плани», — про це у прес-центрі Відкритий розповіли директор Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей Ольга Прокопович-Ткаченко та письменниця Ольга Рєпіна.

До Дня слов’янської писемності у Дніпрі завершився книжковий конкурс «Dnipro-Book-Fest» - рис. 1
«Щоб розказати дітям, що світ слов’янських народів дуже великий та різноманітний, ми у співпраці з польською, болгарською, словацькою, білоруською та чеською громадами декілька років поспіль проводимо виставку букварів та абеток «Найперша книга у житті». Діти мають можливість подивитися, як по’вязані між собою слов’янські народи. При тому, що маємо різні мови, нас об’єднують однакові літери. Щоб дітям долучитися до світу слов’янської культури, також, окрім книг, є виставка ляльок. На кожній — національний костюм і  прапорець у руці», — говорить Ольга Прокопович-Ткаченко.
За словами директора бібліотеки, для дітей також влаштовуються історично-літературні мандрівки та відео-подорож – «Слов’янська культура — надбання віків», а також літературні ігри-подорожі. За допомогою мультимедійних презентацій та різних книжкових інсталяцій маленьким відвідувачам розповідають історію.

«Більше інформації про заходи можна дізнатися на сайті бібліотеки . Щоб записатися, потрібно прийти за адресою: вул. Єфремова, 9. Відвідування є безкоштовним», — додала Ольга Прокопович-Ткаченко.
Як у свою чергу розповіла Ольга Рєпіна, до Дня слов’янської писемності та культури у Дніпрі підведено підсумок Всеукраїнського конкурсу прозових україномовних видань «Dnipro-Book-Fest». Усього надійшло 84 заявки на участь з усієї України та надіслано більше 100 назв книг авторів зі всієї України.
«Ці книги вже поповнили полиці Центральної бібліотеки міста Дніпро, серед них і дитяча література. І це дійсно великий вклад — тепер доступ до книжок сучасних авторів є в усіх бажаючих абсолютно безкоштовно. Адже купувати книги дійсно дорого і не кожному по кишені. Як організатор проекту, маю за надію, що у наступному році влада міста та регіону підтримає продовження конкурсу «Dnipro-Book-Fest», — сказала Ольга Рєпіна.

Раніше ми розповідали, які рослини існують у Дніпровському ботанічному саду.

Теги: