Які рослини існують у Дніпровському ботанічному саду

Які рослини є в Дніпровському ботанічному саду ДНУ ім. Олеся Гончара, та проблеми озеленення міста – про це у прес-центрі Відкритого розповів Анатолій Кабар – директор Дніпровського ботанічного саду ДНУ ім. О. Гончара.

Загальна кількість колекційних рослин ботсаду становить близько 3600 видів, із них близько 46 рослин занесені до Червоної книги України, а близько 70 занесені до всесвітнього червоного списку. Працівники ботанічного саду займаються не лише збереженням рідкісних та реліктових рослин, а ще й обміном рослинами та насінням з іншими садами в Україні та за кордоном.

Щодо озеленення міста, Дніпро поки що програє іншим великим містам України.

Які рослини існують у Дніпровському ботанічному саду - рис. 1

«Я був у кількох містах, там немає такої практики, як випилювання дерев без з’ясування їх загального стану та інвентаризації. Кронування, відповідно до норм догляду за зеленими насадженнями, використовується тільки щодо хворих рослин та таких, що знаходяться у незадовільному стані».

Однією із причин такого становища у сфері озеленення Анатолій вважає брак кваліфікованих кадрів та спеціалістів, що професійно займаються доглядом за рослинами.

Подивитися на кращі рослини нашого міста можна у ботанічному саду ДНУ з 8:00 до 15:00 щодня у будні.

Нагадаємо, раніше ми писали, які тварини знаходяться під загрозою зникнення.

Теги: