До кінця року дніпряни зможуть з одним квитком відвідати два різні музеї

Про колекції нового сезону та спільний квиток до двох музеїв у прес-центрі Відкритого розповів директор Музею українського живопису Сергій Бурбело.

Як розповів керівник музею, тиждень тому відкрилась виставка «Хрести» Віктора Векленка, де можна побачити хрести майже з усіх найближчих до нас областей.
1IMG 4938
«Це дуже цікава виставка і для дорослих, і для дітей, і з історичної точки зору, і з естетичної, і також з духовної. Варто прийти, подивитися та послухати, Віктор дуже цікаво розповідає про свої знахідки. Можна дізнатися про історію краю навколишніх та східних областей, багато про Донецьку та Луганську області. По знахідках видно, що там були завжди українці, приведені фотографії людей, які там жили», — запросив пан Сергій.

Також директор повідомив, що 19-го вересня о 17:00 розпочинається виставка київського художника Юлія Вакуленко.

«Це будуть його власні роботи, які він до нас привіз зі столиці. Сподіваємось на подальшу співпрацю з цим художником, у майбутньому він нам привезе колекцію з київського музею», — додав директор музею.

«Ще в нас у новому сезоні продовжується виставка художньої емалі, яка проходить в рамках міжнародного симпозіуму емальєрів. Окрім наших українських майстрів, був майстер з Білорусі та майстер з Португалії. Вони дуже цікаві хлопці, показали багато нового нашим майстрам в якості та тонкощах мистецтва. Як завжди, у нас працюють наші майстерні, ми чекаємо і на школярів великими групами, і на батьків з дітьми. Можна попрацювати в нашій графічний чи керамічній майстерні. Також ми підготували приємний сюрприз для відвідувачів. Разом з Музеєм ретро автомобілів «Машини часу» ми анонсували спільний квиток на два музеї. Можна прийти до нас або у музей «Машини часу», купити один квиток на два музеї та у зручний для вас час відвідати їх. Це пробна акція, вона триватиме до кінця року, і, якщо вона буде вдалою, ми звісно будемо її продовжувати», —  прокоментував Сергій Бурбело.

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі рятувальники ніколи не прощаються

Теги: