Експерт розповів, що треба робити для збереження екології Дніпра

Дніпро здавна вважається чи не найбільшим промисловим центром України. Зрозуміло, що від цього страждає, перш за все, екологія міста. До прес-центру Відкритого завітав доцент геоботаніки, ґрунтознавства та екології Дніпровського Національного університету ім. О. Гончара Вадим Горбань, який розповів про стан довкілля Дніпра. 

Експерти зазначають: навколишня середа міста знаходиться не в найкращому стані, тож дніпрянам як ніколи варто дбати про екологію. Допомогти природі можна по-різному. Найголовніший спосіб, на якому наголошує еколог – озеленення міста, бо саме дерева допомагають не лише нейтралізувати шкідливий вплив промисловості, а й зберігають родючість ґрунтів.

«Найкращий засіб для збереження екології та ґрунту – створення лісосмуг. Потрібно також намагатися піклуватись про них, аби не доводити їх до того стану, в якому вони є на сьогоднішній день», – підкреслює Вадим Горбань.

Експерт розповів, що треба робити для збереження екології Дніпра - рис. 1

Також експерт закликає мешканців Дніпра долучитися до міжнародної акції «Година Землі». Вона поєднує в собі найрізноманітніші акції, які проводять навесні з метою бути уважнішими до довкілля. Цьогоріч акція пройде 30 березня, і долучитися до неї, як і завжди, може будь-хто бажаючий.

Раніше ми розповідали, як підготувати шкіру до весни та літа

Теги: