Як підготувати шкіру до весни та літа: поради експертів

Шкіра — це динамічна система, яка дуже залежить від зовнішніх факторів і зміна пори року має неабиякий вплив на неї. Сьогодні до прес-центру Відкритого завітав експерт в області дерматології аби розказати про основні етапи підготовки обличчя до тепла. 

IMG 8795

Загалом весна має позитивний вплив на організм людини. З приходом тепла наша шкіра нарешті почала отримувати необхідний їй вітамін D. Та за словами спеціалістів саме навесні потрібно звернутись до сонцезахисних засобів щоб не нашкодити обличчю. Перевагу краще надавати більш рідким засобам (спреям та емульсіям), бо вони не закупорюють пори. Більш того варто звертати увагу на склад продукції та щоб SPF був вище 50. Людям, які мають чутливу шкіру або схильну до захворювань, слід звернутися до лікарів аби правильно підібрати косметику.

Також у цей період експерти радять відмовитись від активних косметологічних процедур. І найголовніше. Раз на рік слід проходити діагностику шкіри. Зокрема перевіряти родинки, аби застерегти себе від тяжких захворювань. Прилад під назвою «дерматоскоп» швидко діагностує шкіру, не втручаючись в середину епідермісу. Навесні у нашому місті проходить міжнародна програма «Євромеланома», завдяки якій можна пройти безкоштовний огляд шкіри.

Читайте також: перспективи розвитку альтернативних джерел енергетики у Дніпропетровській області.

Теги: