Експерт розповів, як у Дніпрі борються з рекламою наркотиків | Відкритий

Експерт розповів, як у Дніпрі борються з рекламою наркотиків

Рекламами різноманітних наркотичних речовин зараз рясніє мало не кожна стіна у місті. Як у Дніпрі борються з наркоторговцями, та яке покарання чекає на торговців-нелегалів – розповіли у прес-центрі Відкритого

Одна з найбільших проблем Дніпропетровської області – реклама наркотиків. Зараз тут у надзвичайно великій кількості і виготовляють, і збувають різноманітні наркотичні речовини. Начальник управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції України у Дніпропетровській області Олександр Войтенко зазначає: проблема – справді глобальна і торкається вона абсолютно всіх мешканців регіону. Нагошує: дати відсіч такому способу розповсюдження наркотиків можна лише разом – об’єднавши і сили поліцейських, і громадськість.

«В боротьбу з наркозлочинністю потрібно долучати і суспільство. Наприклад, якщо хтось дізнався будь-яку інформацію про виготовлення чи збут наркотиків – має повідомити про це до правоохоронних органів. Також можна замальовувати такі реклами по місту – аби менше людей могли зв’язуватися з наркоділками», – зауважив Олександр Войтенко. 

Боротьбу з розповсюдженням заборонених речовин ускладнює ще й те, що зараз більшість наркоділків перейшли у так званий «безконтактний» спосіб реалізації «товару» – продають все частіше за допомогою соціальних мереж, які неможливо відстежити. Як наслідок – досить низький рівень розкриття подібних злочинів. Та попри це управління протидії наркозлочинності продовжує успішно протидіяти подальшому розповсюдженню наркотиків.

Нагадаємо, що в Дніпрі розповіли про нові інноваційні програми з лікування раку

Теги:

Оцените этот материал: