Експерт з Дніпра розповів, коли по Україні вдарить світова криза

Світова криза та її вплив на Україну, — про це у прес-центрі Відкритого розповів заступник декана факультету публічного управління та адміністрування ДРІДУ Національної академії державного управління при Президентові України Кирило Огданський.

За словами експерта, глобалізація економіки — об’єднання усіх економік в єдину систему — це загальновизнаний процес, і більшість держав намагається налагоджувати якомога більше зв’язків. Як відомо, Україна більше користується імпортними продуктами, ніж власними, тож залежна від подій, що відбуваються у Європейському Союзі та Великобританії. Щодо чергової глобальної економічної кризи, вона випадає на 20-ті роки цього століття. Оскільки сьогодні економіка розвивається швидше, ніж у 20-му сторіччі, то відстань між кризами зменшилася з 20 років до 12-15.

Експерт з Дніпра розповів, коли по Україні вдарить світова криза - рис. 1
«Усі економісти доходять до висновку, що наступні 2-3 роки, а саме — у 2021 можливий початок серозної економічної кризи, яка, скоріш за все, виникне у Європейському Союзі. Є певні фактори, які говорять про те, що там не все так добре. Ця економічна криза торкнеться не тільки сусідніх країн Європейського Союзу, а й тих, що працюють з ЄС. Тобто — її наслідки відчує на собі кожний житель України», — говорить Кирило Огданський.

Як додав експерт, щоб економічні події менш впливали на економіку України, потрібно мати певну економічну незалежність. Економіка країни має бути достатньо захищеною і з великим ресурсом, щоб компенсувати зовнішні фактори. На жаль, цього не можна сказати про Україну. Усе говорить про те, що країна розвивається в залежності від зовнішніх інвесторів.

 

Українцям економіст радить вкладати кошти дуже обдумано та слідкувати за економічними процесами.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, чому курс долара падає, а ціни на квартири ростуть.

Теги: