Експерти з Дніпра розповіли, чи зміняться ціни на нерухомість після виборів

«Якими будуть ціни на нерухомість у Дніпрі після президентських виборів?», — про це у Відкритий розповіли представники Всеукраїнської громадської організації «Спілки фахівців з нерухомості України».

«Ринок нерухомості, на відміну від ринку інших товарів та послуг, менш мобільний. Він активно реагує лише на дійсно форс-мажорні ситуації. Наприклад, згадайте ситуацію з введенням військового стану. Тож зараз нам турбуватися не має сенсу», — говорить керівник напрямку стратегічного та регіонального розвитку в Дніпропетровському регіоні Всеукраїнської громадської організації «Спілки фахівців з нерухомості України» Олена Коваленко.

IMG 8696

За словами експертки, ринок нерухомості залежить від розвитку політичної ситуації в країні.

«Якщо після інавгурації країна продовжить рухатися у наміченому напрямку, а Верховна Рада допрацює весь термін, то і ринок нерухомості лишиться стабільним. При варіанті з розпуском парламенту можливе суттєве зниження як попиту, так і пропозиції», — додала Олена Коваленко.

Як розповіла представниця Всеукраїнської громадської організації «Спілка фахівців з нерухомості України» Світлана Горета, до виборів лише 2% від 100 звернень до агентства нерухомості мали результат угоди купівлі. Тепер ця цифра виросла до 6%. І якщо до виборів купували малобюджетне житло, то після — це половина дорогих новобудов.

За словами представника «Спілки фахівців з нерухомості України» Кирила Жовтопупа, якщо людина запланувала купити житло, то не варто чекати. Краще вкладати гроші саме в новобудови, бо за такою нерухомістю майбутнє.

Але поки що, за словами представниці «Спілки фахівців з нерухомості України» Євгенії Чернявської, бюджетні квартири до 40 тисяч доларів купують набагато активніше. На їх ціни мало що впливає.

«Щодо інвесторів, то вони до виборів були у стані очікування. Але сьогодні вже починають вкладати кошти у комерційну нерухомість у Дніпрі і розширювати всій бізнес», — додала експертка.

Раніше ми розповідали, чи зможуть дніпряни відчувати молодість впродовж життя.

Теги: