Історик з Дніпра став автором шкільного підручника з QR-кодами

В Україні вийшов новий підручник «Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс)», — про це у прес-центрі Відкритого розповів автор підручника, кандидат історичних наук, директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», директор Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» Ігор Щупак.

«Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс)» — це підручник для 6-го класу. Він написаний у спільному авторстві з Іриною Піскарьовою та Оленою Бурлакою.

«Ця книга зайняла перше місце на конкурсі підручників Міністерства освіти і науки України, отримавши найбільшу кількість голосів вчителів, і видана накладом понад 200 000 примірників. Ми з Оленою та Іриною щиро вдячні колегам за довіру, і віримо, що педагоги отримають задоволення від роботи з підручником», — говорить Ігор Щупак.

Історик з Дніпра став автором шкільного підручника з QR-кодами - рис. 1
За словами автора підручника, абсолютно всі вимоги програми задовольняються не тільки через короткі та добре структуровані тексти, але й змістовні ілюстрації, схеми та таблиці.

«В школі зараз викладається курс всесвітньої історії та, паралельно, історії України. А ще є єдиний інтегрований курс всесвітньої історії. Адже дитина має знати, що українська історія є складовою європейської та світової. Тож останній підручник — це інтегрований курс, і його обрала найбільша кількість вчителів у країні. Вирізняється тим, що там не так багато тексту. Його достатньо, щоб виконати програму. Але інформація подається і за допомогою ілюстрацій, схем та таблиць. Крім того, тут є QR-коди, за допомогою яких дозволяється виконувати завдання зі своїм смартфоном або комп’ютером. Тож ця книга є ще й мультимедійною», — додав Ігор Щупак.

 

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі з’явився новий сервіс державної служби зайнятості для роботодавців Дніпра.

Теги: