У Дніпрі з’явився новий сервіс державної служби зайнятості для роботодавців | Відкритий

У Дніпрі з’явився новий сервіс державної служби зайнятості для роботодавців

Про мету, концепцію та перші результати пілотного проєкту «Консультант роботодавця» у прес-центрі Відкритого розповіла заступниця директора, начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова.

За словами Наталії Юріївни, Інститут консультанта роботодавця є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Основна мета проєкту полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили. Пілотним регіоном для відпрацювання нової технології роботодавців обрали Дніпропетровщину.

«Дніпропетровська область — це потужний промисловий регіон з найбільшою кількістю роботодавців. За даними статистики їх 42 000, і це різні види економічної діяльності. Саме тому наш регіон став пілотним для відпрацювання нової технології обслуговування. У нас дуже показова область, якщо ми відпрацюємо проєкт в нашій області, то простіше буде впроваджувати його по всій Україні», — додала начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Як розказала Наталія Селякова, впровадження службою зайнятості інституту консультанта роботодавця дозволяє:

  • підвищити зацікавленість громадян працювати легально на українських підприємствах;
  • налагодити комунікацію з роботодавцями за допомогою зручних електронних сервісів;
  • підвищити швидкість закриття вакансій;
  • оперативно налагоджувати співпрацю з новоствореними підприємствами;
  • надавати спеціалізовані послуги роботодавцям за цільовими групами;
  • удосконалити систему підбору та професійного навчання безробітних для їх результативного працевлаштування.

 

«Центр зайнятості ще не має статистики за перший місяць роботи пілотного проєкту, але можна зазначити, що в серпні кількість всіх роботодавців, які звернулися до центру зайнятості, збільшилась на 10%, також збільшилась кількість тих вакансій, які нам подані. Особливо приємно, що у нас з’явились нові роботодавці, які раніше не співпрацювали зі службою зайнятості», — підсумувала Наталія Селякова.

Раніше ми писали, які функції доступні майбутнім водіям Дніпра на онлайн-сервісі МВС.

Теги:

Оцените этот материал: