«Людина року Придніпров’я»: у Дніпрі відбудеться 15-та церемонія нагородження лауреатів конкурсу

21 грудня у Дніпрі відбудеться 15-та церемонія нагородження лауреатів конкурсу «Людина року Придніпров’я». Про це розповіли у пресцентрі Відкритого голова оргкомітету Оксана Семехіна та лауреати конкурсу — ректор Дніпровської академії  неперервної освіти Віктор Сиченко й представниця громадської організації «Ділові жінки України» Олеся Тимохіна. 

«Людина року Придніпров’я»: у Дніпрі відбудеться 15-та церемонія нагородження лауреатів конкурсу - рис. 1

Конкурс «Людина року Придніпров’я» проходить уже 15 років поспіль. 21 грудня відбудеться церемонія нагородження лауреатів. Почесні звання, дипломи та нагороди отримають меценати та волонтери, професіонали своєї справи всіх галузей і підприємств нашого регіону. Серед яких: промисловість, транспорт, будівництво, охорона здоров’я, освіта, культура, спорт, економіка та торгівля.

«Нашій академії є чим пишатись. За цей рік було зроблено багато роботи. На досягнутом зупинятися, звісно, не плануємо», — каже Віктор Сиченко.

«Людина року Придніпров’я»: у Дніпрі відбудеться 15-та церемонія нагородження лауреатів конкурсу - рис. 2

«Наша організація об’єднує сильних жінок, які готові щось змінювати. Ми організували та реалізували велику кількість благодійних проєктів. Сподіваємося, до нас буде залучатися ще більше жінок міста та області», — говорить Олеся Тимохіна.

«Людина року Придніпров’я»: у Дніпрі відбудеться 15-та церемонія нагородження лауреатів конкурсу - рис. 3

Цього разу особливу увагу приділили номінації «Відкриття року». Організатори говорять, що підприємці, які розпочали бізнес у 2020-му – справжні герої. Також наголошують, що головна мета конкурсу – нові знайомства та можливість заявити про себе та свою діяльність.

«Перше завдання конкурсу –  це дати людям можливість розповісти про свій бізнес, про себе, про свої професійні навички та досягнення. Перше, друге, третє місце – це звісно важливо, але у кожного першого, другого, третього місця є свої здобутки. Хтось найкращий керівник, хтось талановитий НR. Кожен лауреат має свої унікальні цінності», — підсумовує Оксана Семехіна.

«Людина року Придніпров’я»: у Дніпрі відбудеться 15-та церемонія нагородження лауреатів конкурсу - рис. 4

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Бариста-благодійник: дніпрянам пропонують приготувати каву та пожертвувати зароблені кошти на благодійність | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,