«Людина року Придніпров’я»: у Дніпрі відбудеться 15-та церемонія нагородження лауреатів конкурсу

21 грудня у Дніпрі відбудеться 15-та церемонія нагородження лауреатів конкурсу «Людина року Придніпров’я». Про це розповіли у пресцентрі Відкритого голова оргкомітету Оксана Семехіна та лауреати конкурсу — ректор Дніпровської академії  неперервної освіти Віктор Сиченко й представниця громадської організації «Ділові жінки України» Олеся Тимохіна. 

IMG 5740

Конкурс «Людина року Придніпров’я» проходить уже 15 років поспіль. 21 грудня відбудеться церемонія нагородження лауреатів. Почесні звання, дипломи та нагороди отримають меценати та волонтери, професіонали своєї справи всіх галузей і підприємств нашого регіону. Серед яких: промисловість, транспорт, будівництво, охорона здоров’я, освіта, культура, спорт, економіка та торгівля.

«Нашій академії є чим пишатись. За цей рік було зроблено багато роботи. На досягнутом зупинятися, звісно, не плануємо», — каже Віктор Сиченко.

IMG 5730 e1608306666205

«Наша організація об’єднує сильних жінок, які готові щось змінювати. Ми організували та реалізували велику кількість благодійних проєктів. Сподіваємося, до нас буде залучатися ще більше жінок міста та області», — говорить Олеся Тимохіна.

IMG 5734 e1608306761862

Цього разу особливу увагу приділили номінації «Відкриття року». Організатори говорять, що підприємці, які розпочали бізнес у 2020-му – справжні герої. Також наголошують, що головна мета конкурсу – нові знайомства та можливість заявити про себе та свою діяльність.

«Перше завдання конкурсу –  це дати людям можливість розповісти про свій бізнес, про себе, про свої професійні навички та досягнення. Перше, друге, третє місце – це звісно важливо, але у кожного першого, другого, третього місця є свої здобутки. Хтось найкращий керівник, хтось талановитий НR. Кожен лауреат має свої унікальні цінності», — підсумовує Оксана Семехіна.

IMG 5731 e1608306778711

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Бариста-благодійник: дніпрянам пропонують приготувати каву та пожертвувати зароблені кошти на благодійність | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,