Молодіжний театр Дніпра отримав найвищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна-2019»

За яку виставу театр отримав Гран-прі, коли відкриється новий театральний сезон та про унікальний колектив Молодіжного театру, у прес-центрі Відкритого розповіли директор-художній керівник театру Віталій Денисенко, керівниця літературно-драматургічної частини театру Ірина Філенко, головна художниця театру Марія Ткаченко та заступник директора з організації глядача Михайло Морозов.

За словами директора-художнього керівника театру, Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр отримав найвищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна-2019» за найкращий спектакль, виставу IGROKI Гоголя (режисер Павло Гатилов, художник Олена Рикусова, музичне оформлення – Антон Архипов).

Молодіжний театр Дніпра отримав найвищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна-2019» - рис. 1

«Це фестиваль, до якого були залучені всі найкращі вистави Придніпров’я. У ньому взяли участь театри з Кривого Рогу,  Кам’янського, Павлограду, Запоріжжя, а також усі театри Дніпра. Серед усіх виставу IGROKI назвали найкращою, тому я думаю, що всім, хто якось цікавиться театром, взагалі культурою та мистецтвом, буде цікаво прийти у новому сезоні до нашого театру», — розповів Віталій Денисенко.

«У нашому театрі дуже унікальний колектив, бо під його дахом зібрано дві творчі групи: театр ляльок та театр юного глядача. Театр ми можемо грати драматичні та лялькові дитячі вистави для середнього та молодіжного віку. Будучи єдиним в області дитячим театром, ми дуже багато уваги приділяємо тим виставам, які возимо до наших обласних центрів. Понад 40 вистав нашого театру — це не перебільшення у репертуарній політиці, це необхідність, бо різножанрові вистави адресовані різним категоріям глядачів. Це дійсно необхідність, яка диктує театру таку наявність вистав. Ми випустимо ще декілька прем’єр і таким чином прийдемо до числа 50. У нашому репертуарі буде 50 вистав», — прокоментувала керівниця літературно-драматургічної частини театру.

На прес-конференції заступник директора з організації глядача запросив усіх охочих на відкриття 81-го театрального сезону, який розпочнеться 21-го вересня. Михайло Морозов запевнив, що на глядачів чекає дуже багато цікавого.

Як розповіла головна художниця театру, зараз у театральному фоє Молодіжного театру відкрилась виставка дитячих малюнків, яку організувала педагог художньої школи Юлія Барко.

«Ці малюнки відносяться до прем’єрної вистави «Каля-Маля», на них діти зобразили акторів, які грають у виставі. Можна буде прийти та порівняти те, що ви побачили на малюнку, з тим, що побачили на сцені», — додала Марія Ткаченко

«Ми взагалі дуже відкриті для творчих та креативних пропозицій, перфоменсів. У нас проводяться різні фестивалі, тому ми запрошуємо», — підсумував прес-конференцію директор-художній керівник Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру Віталій Денисенко.

Раніше ми розповідали, що дрібні монети повністю виводяться з обігу, у Дніпрян будуть лише гривні.

Теги: