На День міста Дніпра від голови Соборної районної ради розігруватимуть телевізор

Про те, як Соборний район підготувався до свята Дня міста, у прес-центрі Відкритого розповіли голова Соборної районної ради Артем Тімарєв, завідувачка відділу організаційного забезпечення роботи ради та виконкому Інна Супрун та виконавчий директор Дніпропетровського відділення Національного Олімпійського Комітету України Олександр Дювбаков.

«Цього року ми вирішили зробити масовий захід на житловому масиві Перемога. Планується різноформатне свято, з самого ранку до пізнього вечора будуть розміщені розважальні локації. Великий акцент в цьому році буде поставлено на спорт. Увечері на жителів міста чекає рок-концерт та розіграші призів», — розповів голова Соборної районної у місті Дніпрі ради.

На День міста Дніпра від голови Соборної районної ради розігруватимуть телевізор - рис. 1

«Ми позиціювали цей захід як велике сімейне свято «Святковий ярмарок». Буде дуже багато творчих локацій з представниками різних напрямків мистецтва. Звісно, це все буде супроводжуватися подарунками. У цьому році вирішили зробити маленьку родзинку свята — провести лотерею «Щасливі Дніпряни», в якій розігруватимуться від голови Соборної районної у місті Дніпро ради телевізор. Кожен, хто прийде на свято, зранку зможе зареєструватися, а в другій половині дня взяти участь у розіграші», — прокоментувала завідувачка відділу організаційного забезпечення роботи ради та виконкому.

Виконавчий директор Дніпропетровського відділення Національного Олімпійського Комітету України висловив слова подяки на адресу керівництва Соборного району та подякував за запрошення на це свято.

«Так вийшло, що День міста збігся з Днем фізичної культури і спорту, тому в межах культурного заходу на житловому масиві Перемога, який проводить Соборна рада, Національний олімпійський комітет розмістить вагому спортивну локацію. Це будуть легкоатлетичні естафети, майданчики для мініфутболу, гандболу та волейболу. Ще плануються виступи з різних видів єдиноборств. Думаю, що буде спортивно, цікаво. Кожен знайде собі спортивну розвагу до душі», — розповів Олександр Дювбаков.

Раніше ми розповідали, чи безпечно у Дніпрі пити воду з-під крана.

Теги: