На Дніпропетровщині відбудеться перший всеукраїнський дитячий забіг «Ніжки і Доріжки» – Відкритий

На Дніпропетровщині відбудеться перший всеукраїнський дитячий забіг «Ніжки і Доріжки»

Про місце проведення та умови дитячого забігу у прес-центрі Відкритий розповів організатор проєкту, що тимчасово виконує обов’язки голови ГС «Асоціація учасників бойових дій Нікопольщини», Сергій Голтва.

За словами організатору, в перший день осені у Нікополі відбудеться масштабне спортивне свято — всеукраїнський дитячий забіг «Ніжки і Доріжки». Це перший подібний  онлайн-забіг на підтримку здорового способу життя під гаслом «Здорова дитина — щаслива родина».

«Мета забігу —  привити дітям любов до спорту та привчити до здорового способу життя. Надалі їм буде набагато легше жити та працювати», — прокоментував спікер.

Учасники забігу отримають нагороди та подарунки, а також стануть частиною спортивної історії Нікополя, — зазначив пан Сергій і додав, що планує кожного року проводити забіг «Ніжки і Доріжки».

 

«Всім бажаючим взяти участь у забігу, треба прийти о 9:00 до центрального входу парку «Перемога» для реєстрації. Учасники будуть поділені на групи за віковими категоріями 4-8, 9-12 та 13-16 років. Планується 3 дитячих забігів на 1000 метрів та 1 дорослий у підтримку маленьких спортсменів», —  розповів Сергій Голтва.

Як додав організатор, після забігу на учасників чекає церемонія нагородження та розважальна програма.

Раніше ми розповідали, що у Дніпрі стартує всеукраїнський мандрівний кінофестиваль «DocudaysUA».

Теги:

Оцените этот материал: