У Дніпрі стартує всеукраїнський мандрівний кінофестиваль «DocudaysUA»

Зовсім скоро у нашому регіоні та Україні стартує мандрівний кінофестиваль «DocudaysUA»,  — про це у прес-центрі Відкритого розповіла тренерка з гендерної тематики проєкту «Гендерна перспектива світу» та організаторка фестивалю у Дніпропетровській області Наталія Жебрік.

За словами Наталії Жебрік, у жовтні стартує 16-тий мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «Docudays UA».

«Ми запрошуємо на заходи без обмеження за віком, незалежно від вподобань або якихось інших ознак. Будуть проводитись відкриті покази в бібліотеках, кав’ярнях, громадських організаціях, а також тематичні для школярів. Мені як організаторці фестивалю буде надано 20 або 25 стрічок. Це буде найкраще, найталановитіше кіно, що вже представлене на відкритому міжнародному кінофестивалі у Києві», — розказала Наталія Жебрік.

За словами пані Наталії, темою цього фестивалю стала протидія кібербулінгу та гігієна спілкування в мережі. Саме діти, школярі молодших класів, підлітки стають об’єктами насилля, а через необмеженість висловлювань поширюється кібербулінг, переслідування. Це може призвести до реальних вбивств або самогубств. Ми як дорослі повинні підтримати молоде покоління, надати їм допомогу та навчити, як себе убезпечити в онлайн-просторі, не піддаватись знущанню та знати, до кого звернутися за допомогою.

«Ми будемо дивитись кіно не лише про Україну, а про події у всьому світі, це все про права людини, про права дитини, про те, що нам допомагає розвивати наше критичне мислення, громадську активність. Ми популяризуємо українське кіно і хочемо, щоб його було більше, щоб воно ставало якіснішим», — додала експертка.

Раніше ми розповідали, про новий сервіс державної служби зайнятості для роботодавців Дніпра.

Теги:

Оцените этот материал: