Які функції доступні майбутнім водіям Дніпра на онлайн-сервісі МВС | Відкритий

Які функції доступні майбутнім водіям Дніпра на онлайн-сервісі МВС

Про те, як правильно обрати акредитовану автошколу та де переглянути маршрути, за якими складають практичні іспити ПДР, у прес-центрі Відкритого розповів провідний спеціаліст регіонального сервісного центру МВС України у Дніпропетровській області Костянтин Вінніченко.

За словами спеціаліста, отримання посвідчення водія — одна із найбільш затребуваних послуг сервісних центрах МВС.

«У 2019 році вперше посвідчення водія в сервісних центрах Дніпропетровської області отримали майже 20 000 громадян. У середньому щомісячно близько 2500 мешканців Дніпропетровщини отримують посвідчення водія вперше. Для отримання посвідчення водія необхідно пройти три основні етапи: навчання в автошколі, складення іспитів у сервісному центрі МВС та безпосередньо отримання документа», — прокоментував провідний спеціаліст регіонального сервісного центру МВС України у Дніпропетровській області.

Також Костянтин Вінніченко нагадав, що з 2017 року в Україні посвідчення водія вперше видається строком на два роки з обмеженням швидкості у 70 км/год. Таке посвідчення водія можливо обміняти на постійне без складання іспитів у разі відсутності або наявності не більше двох адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху протягом двох років з дати видачі посвідчення. В інших випадках обмін здійснюється після повторного складення іспитів.

«Завдяки безкоштовному онлайн-тренажеру на сайті сервісного центру МВС можна заздалегідь якісно підготуватися до теоретичної частини іспиту з ПДР. Він є ідентичним до іспиту, що складається у сервісному центрі МВС. Також на сайті можна завантажити повинний перелік питань з ПДР та варіанти відповідей на них. Окрім цього, екзамен з ПДР можна здати англійською. Скориставшись онлайн-інструкцією щодо отримання посвідчення водія вперше, ви знайдете відповіді на питання: як правильно обрати акредитовану автошколу та яким маршрутом нашого міста ви будете складати другий етап практичної частини іспиту на отримання права керування транспортними засобами», — розказав Костянтин Вінніченко.

«Всі ці новації та сервіси значно спрощують процес підготовки до іспиту зі знань Правил дорожнього руху та навичок керування транспортними засобами, а також дозволяють кандидатам у водії більш якісно підготуватись. Рівень підготовки водія до участі у дорожньому русі та його відповідальне ставлення до виконання Правил руху – запорука безпеки на автомобільних дорогах», — додав провідний спеціаліст регіонального сервісного центру МВС України у Дніпропетровській області.

Раніше ми писали, де у Дніпрі діти пільгових категорій можуть безкоштовно отримати канцтовари та одяг до школи.

Теги:

Оцените этот материал: