Оксана Соломатіна: кількість звернень до психотерапевтів у Дніпрі зросла за 2020 рік

Чим відрізняється психотерапевт від психіатра та як отримати ефективну сімейну консультацію. Про це в інтерв’ю Відкритому розказала спеціалістка Оксана Соломатіна.

«Психологія – це теоретичні та діагностичні знання, психотерапія – практичні знання, ведення клієнта і супровід його змін. Коли я зрозуміла, що більшість питань, з якими до мене звертаються клієнти, стосуються взаємодії та вирішення конфліктів у родині, я отримала ще одну вищу освіту за спеціальністю «Сімейна психотерапія». У 2020-му році кількість звернень до мене і моїх колег-психотерапевтів з Дніпра зросла. Інколи до мене приходять клієнти і кажуть: «Я більше не можу, призначте мені пігулки!» Але для призначення ліків варто звертатись не до нас, а до психіатра, хоча інколи ми супроводжуємо клієнта паралельно», — говорить Оксана Соломатіна.

Також говорили про індивідуальні та сімейні консультації, як обрати психотерапевта та чи можлива ефективна терапія онлайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Дніпровський вірусолог розказав про вакцини і щеплення проти COVID-19

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,