Як розповідати дітям про «ЦЕ», — поради психологині з Дніпра  

Коли варто звертатись до психологів, яЯк говорити з дітьми про важливе та чому погано, коли батько «емоційно відсторонений». Про це в інтерв’ю Відкритому розказала спеціалістка Оксана Соломатіна.

«Психологія – досить молода наука, а все нове зазвичай сприймається з недовірою. Тому й маємо деякий спротив суспільства. Однак, поступово люди звикають й розуміють важливість цієї науки, запит збільшується. Зазвичай до психологів звертаються, коли людина хоче жити «по-новому», але не розуміє, як це робити, бо старі схеми не працюють», — говорить Оксана Соломатіна та зазначає, наскільки важливо обговорювати з дітьми будь якої ситуації.

«Головна функція батьків – не забезпечити дитину вищою освітою, а створити їй безпечне середовище. Якщо в родині дітям не розповідають, наприклад, про смерть, секс, коронавірус та інше, вона знаходить сама цю інформацію, слухає від інших дорослих або дофантазовує. Тому нічого не варто приховувати від дітей, краще все пояснювати, адже в іншому випадку може бути набагато гірше. Особливо, зараз, в час карантину, треба дітям розповідати про те, що відбувається і ні в якому разі не панікувати. Наприклад, моя донька, коли поїхала до бабусі, з тривогою зателефонувала, розповідаючи нову статистику. Я одразу попросила не дивитись телевізор, все пояснила і вона заспокоїлась», — розказала Оксана Соломатіна.

Також говорили про феномен «емоційно відсторонений батько» та про важливість схвалення закону про декретну відпустку для чоловіків.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Що буде на місці історичного кургану в Новоолександрівці?

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,