Олександр Санжара розказав, навіщо Дніпру Муніціпальний кодекс

Про переваги створення Муніципального кодексу у Дніпрі та в інших містах України в інтерв’ю Відкритому розказав секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара.


На початку березня голова міськради Дніпра Борис Філатов брав участь у круглому столі стосовно нової редакції закону «Про місцеве самоврядування», на якому вкотре зазначив про важливість створення Муніципального кодексу у Дніпрі та в інших містах України.

«Серед голів міскрад є консенсус щодо важливості створення Муніципального кодексу, але у Верховній Раді немає ініціативи щодо вирішення цього питання. Сьогодні лише намагаються змінити закон про місцеве самоврядування, але не дуже професійно і не фахово. Ми написали багато листів-зауважень на правки до нового закону. Створення Муніципального кодексу – це можливість впливати на органи правопорядку, оскільки поліція – це київська вертикаль, і міський голова на неї вплинути не може. В нас є програма «Безпечне місто», завдяки якій ми комунікуємо і допомагаємо поліції, але у міста немає можливості створити власну поліцію. Також поява Муніціпального кодексу надасть можливість контролювати екологічні проблеми, бо зараз є Екологічна інспекція, але це центральний орган. Окрім цього є ще ряд питань, які можна було б вирішити у разі створення кодексу, — розказує Олександр Санжара.

Також говорили про результати п`ятої чергової сесії Дніпровської міської ради VIІI скликання.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Як безпечно працювати за кордоном і не потрапити на шахраїв

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,