Перспективи розвитку альтернативних джерел енергетики у Дніпропетровській області

Відновлювані джерела енергії– це джерела, які поновлюються природним шляхом та допомагають зменшити викид шкідливих речовин у повітря. До Відкритого завітали експерти з з цієї галузі та розказали детальніше про плани та перспективи відновлювальної енергетики на Дніпропетровщині. 

IMG 8454

Наш регіон має великий потенціал у розвитку альтернативних джерел енергетики. За словами спеціалістів, саме час відмовлятись від атомних станцій, аби врятувати природу від надмірного забруднення повітря. Відомо, що енергетика є найпотужнішим джерелом викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище, що призводить до глобального потепління. З 2016 року Україна приєдналась до Паризької угоди та зобов’язалась поліпшити свій екологічний стан.

IMG 8457

У нашій області вже стрімко розвивається сонячна, гідро, вітро, та біоенегретика. Також створюється чисельна кількість екологічних проектів, котрі чекають на впровадження. Наприклад, багато земельних територій регіону, що стали непридатними для господарства можуть слугувати майданчиками для сонячних та вітрових парків.

З свого боку українці також можуть економити енергію – на кшталт, встановити світлодіодні лампи у помешканнях. А також проводити енергетичні аудити (перевірки потоків енергії), що допоможе зменшити споживання.

Нагадаємо, у Дніпрі відбувся благодійний фестиваль для дітей.

Теги: