Сьогодні у Дніпрі відбудеться благодійний фестиваль для дітей

Сьогодні, 15 березня, у Дніпрі відбудеться масштабний благодійний фестиваль для дітей, позбавлених батьківського піклування. Детальніше про фестиваль розповіли організатори на прес-конференції у Відритому

Засновник благодійної організації Віталій Біхунов є ініціатором фестивалю «Дитячій легіон», який відбудеться у Дніпрі 15-го березня. Віталій розповів, до заходу буде залучено  130 запрошених дітей з п`яти дитячів будинків та двух сімей дитячого типу. Для них влаштують змагання зі спортивних ігор, дозволять погратися в комп’ютерні відеоігри віртуальної реальності, також для них проводуть освітні програми у вигляді майстер-класів.

З дітьми  працюватимуть психологи, спікери, анітматори та запрошені тренери федерації «Street Workout» міста Дніпра. На фестивалі будуть різні конкурси та змагання, де дітлахи зможуть виграти призи.

Також, з метою залучити хлопців і дівчат до спортивних організацій їм подарують членство в спортивних клубах.

Волонтер Микола Мартьянов наголошує, що участь у фестивалі зможуть брати і діти з фізичними вадами, їх будуть підтримувати психологи та спеціалісти.

IMG 4025

«Зараз дітям не вистачає позитивних емоцій, тому пограти в різноманітні ігри, послухати цікавих людей, класно провести час, зарядитися енергією для них зараз дуже важливо», — розповів Віталій Біхунов.

Нагадаємо, у Дніпрі пройде перший «Всеукраїнський дитячий фестиваль футзалу».

Теги: